145cm A CUP Реална рамна љубовна кукла | Рио

1600 1199

Дали сте сакале?
 • Пакување без информации за кукла
 • Цените вклучуваат данок
 • Фабрички продажни места Пристапни цени
 • SSL заштита, безбедно плаќање (кредитна картичка)
 • DHL, Fedex или UPS
 • CE, FDA и RoHS тестирани

Прилагодете ја вашата кукла

Кога купувате, можете да ја изберете следнава конфигурација

 • *Гелските гради (градите од желе) се помеки од обичните цврсти гради. Гелот е идеален меѓуслој кој најдобро го симулира чувството и движењето на вистинските гради. Гелот во суштина има ефект и чувство на телесните масти, па затоа е многу реален. 【Само CDEF Cupможе да додаде гел гради】


  Можете да ја изберете вашата втора дополнителна глава

  • 0 €
  • 560 €
   Бр. 8 ARISA силиконска глава за трансплантација на коса

  • 320 €

  Силиконското тело има капилари слични на човекот

  При изборот на ова силиконско тело, треба да изберете силиконска глава.
  Целосна силиконска комбинација и силиконска глава+ТПЕ комбинација на тело

  • 490 €

  植入头发:头发是手工一根一根植入到娃娃头上的,非常逼真。

  戴假发:娃娃的假发很容易更换.

  • 0 €
  • 0 €
  • 0 €
  • 0 €

  植入头发:头发是手工一根一根植入到娃娃头上的,非常逼真。

  戴假发:娃娃的假发很容易更换.

  • 0 €
  • 0 €
  • 0 €
  • 0 €

  Можете да ги изберете овие бои на очното јаболко или да изберете „Како на сликата“.


  您可以选择娃娃的乳晕颜色或选择"如图所示".


  • 50 €
  • 60 €

  *Фиксната вагина е најдобрата опција за корисничко искуство, Отстранливата вагина е отстранлива, полесно е за хигиената и негата на вашите кукли. Откако ќе го користите, можете да го расклопите и исчистите без да го поместувате телото на куклите.

  • 25 €

  *Фиксната вагина е најдобрата опција за корисничко искуство, Отстранливата вагина е отстранлива, полесно е за хигиената и негата на вашите кукли. Откако ќе го користите, можете да го расклопите и исчистите без да го поместувате телото на куклите.

  • 25 €


  *Има 3 завртки на стапалата на држачот за да и помогне на куклата да застане на свои нозе; Стапалата без завртки, кога стои, петата ќе се пробие низ скелетот од не'рѓосувачки челик на ногата

  • 42 €
  • 60 €
Споредба

Внесете го кодот: HY50

€50 Попуст за нарачка вредност од €999

SKU: D41101

Ве молиме запомнете:

 • За комплетирање на куклите се потребни околу 2-5 дена.
 • Облеката за кукла е само за фотографирање и прикажување.
 • Комплет за изненадување: 1* перика, 1* ракавици, 1* чешел, 1* пумпа за чистење, 1* ќебе, 1* секси пижами, 1* грејна шипка.
 • Време на испорака: 12-18 дена за европските земји. Овие се само проценетите времиња на испорака и не го вклучуваат времето на производство. Не можеме да го гарантираме датумот на испорака.

Категории: , , , , , , , , , , , , , ,

Ве молиме запомнете:

 • За комплетирање на куклите се потребни околу 2-5 дена.
 • Облеката за кукла е само за фотографирање и прикажување.
 • Комплет за изненадување: 1* перика, 1* ракавици, 1* чешел, 1* пумпа за чистење, 1* ќебе, 1* секси пижами, 1* грејна шипка.
 • Време на испорака: 12-18 дена за европските земји. Овие се само проценетите времиња на испорака и не го вклучуваат времето на производство. Не можеме да го гарантираме датумот на испорака.
клучни зборови:

Препорачуваме
<
>

Beschreibung коментар

Фото

145cm A-CUP реална секс кукла Симпатична | 19 годиниD41085 39

145cm A-CUP реална секс кукла Симпатична | 19 годиниD41085 38

145cm A-CUP реална секс кукла Симпатична | 19 годиниD41085 33

145cm A-CUP реална секс кукла Симпатична | 19 годиниD41085 30

145cm A-CUP реална секс кукла Симпатична | 19 годиниD41085 24

Beschreibung

Заводлива и реална: 145см A CUP Љубовна кукла - Рио

Вистинско задоволство

Потопете се во светот на сензуалното задоволство со нашите 145 см A CUP Љубовна кукла - Рио. Оваа реална љубовна кукла ќе ги оствари вашите најинтимни фантазии и ќе ви понуди незаборавно искуство.

– Автентичен допир: Благодарение на висококвалитетниот TPE материјал, Rio се чувствува толку реалистично што тешко дека ќе ја забележите разликата.
– Страсни A-Cup гради: нежните A-cup гради на Rio ве покануваат на незаборавни моменти на интимност.
– Компактна големина: Со 145 cm, Rio е практичен и лесен за складирање без да се загрозува квалитетот.

Висококвалитетни материјали за ваше задоволство

Нашите љубовна кукла  Rio е направен од врвен TPE материјал кој се чувствува меко и реално. Нејзината нежна кожа и деталните карактеристики ја прават ремек-дело на изработка.

– Реална сензуалност: TPE материјалот овозможува жив допир и сензуално искуство кое нема да го заборавите.
– Издржлив и безбеден: TPE е безбеден, издржлив и лесен за чистење, така што не треба да се грижите.
– Приспособливо: Рио може да се постави во различни пози за да одговара на сите ваши желби.

Реална сензуалност: TPE материјалот овозможува жив допир и сензуално искуство што нема да го заборавите.
– Издржлив и безбеден: TPE е безбеден, издржлив и лесен за чистење, така што не треба да се грижите.
– Приспособливо: Рио може да се постави во различни пози за да одговара на сите ваши желби.

Мерења на телото:

145cm A-CUP реална секс кукла Симпатична | 19 години висина

големина:

145cm


145cm A-CUP реална секс кукла Симпатична | 19-годишна биста

Гради:

60cm

145cm A-CUP реална секс кукла Симпатична | 19 годиниa cup

Големина на градник:

Чаша


145cm A-CUP реална секс кукла Симпатична | 19 години појас

големина:

62cm


145cm A-CUP реална секс кукла Симпатична | 19 години колкови

Колкот:

83cm


145cm A-CUP реална секс кукла Симпатична | 19 години уста

Длабочина на устата:

8cm


145cm A-CUP реална секс кукла Симпатична | 19 годишна вагина

Длабочина на вагината:

18cm


145cm A-CUP реална секс кукла Симпатична | 19 години анусот

Анална длабочина:

18cm


145cm A-CUP реална секс кукла Симпатична | 19 години тежина

тежина:

33kg


Следниве додатоци се достапни само за секс кукли со целосна големина над 100 см.
Ако купите секс кукли со торзо и секс кукли под 100 см, не се вклучени следните додатоци.

Додатоци: перика *1, секси долна облека (случаен стил) *1, ќебе *1, чешел *1, вагинална грејна шипка *1, алатка за чистење вагина *1

222 - Кукла за вистински секс
5 1 - Кукла за вистински секс
Цврсто пакување

Крафт картонска амбалажа, силна и цврста

Амортизер за пена

Обвивка за амортизација, отпорна на удари и отпорна на влага

6 2 - Кукла за вистински секс
7 - Кукла за вистински секс
Конечно пакување

Празна кутија, нема
Информации

Доверлива испорака

Испорака без инспекција,
доверлива испорака

8 1 - Кукла за вистински секс
9 1 - Кукла за вистински секс
Информативен штит

Курирска фактура без
чувствителни информации

Заштита на приватноста

Курирот не знае
Информации за товарот

Забелешка до купувачот

Има некои точки на кои треба да обрнете внимание.

1. Внимавајте да не дозволите водата да влезе во спојот помеѓу вратот и главата на куклата. Тоа би
оставете металната рамка внатре да 'рѓосува. По употреба, чувајте ја сексуалната кукла сува со пудра.

2. Користете неутрален антибактериски сапун, не користете хемиски средства за чистење, особено за секс со TPE предизвикајте 'рѓа на металната рамка внатре. По употреба, чувајте ја сексуалната кукла сува со пудра.

3. Никогаш не ја споделувајте вашата секс-кукла: Малкумина мажи сакаат да се оддаваат на лулање и тројки. 

4. Откако ќе ја исчистите куклата, ве молиме користете сува крпа за да ја исушите водата и да се исуши природно, а потоа играјте талк во прав, забранете ја употребата на фен за коса за сушење на куклата, што е TPE материјал при топење на висока температура, ќе направи деформација.

Како да избегнете умирање

1, Долната облека обидете се да носите светла, бела или стара облека.

2, нова облека се обиде да купи добар квалитет, Taobao 10 јуани пакет тип на загадување катастрофа области.

3, ако нема стара облека, економската ситуација не дозволува да се купи скапа облека, тогаш новокупената облека ве молиме измијте ја облеката или детергентот прво 5 до 8 пати, ако водата натопена веќе не е очигледна боја, тогаш може да се размислува за промена на куклата.

4, облеката обидете се да не биде притисната од сопствената тежина на куклата, ве молиме обрнете внимание на оваа точка.

5, постои ризик од извалкана облека веднаш по фотографирањето за да се промени, да се намали времето на контакт.

6, можете да размислите да ја направите куклата да носи едноделни чорапи, да ја изолирате надворешната облека. Или малку лесна ткаенина или хартија за ресторани на места каде облеката има тесен принт. На пример, во повеќето темни биста на пижами има ленти за собирање каде што притисокот е многу поголем од другите места, но исто така е особено лесен за дамка, овој пат можете да користите бело шамиче или хартија за ресторан внатре.

*Исчистете го телото: – Пред да допрете секс кукла, проверете дали вашето тело е чисто. Ова може да потврди дека таа секогаш ќе остане во својата недопрена кожа.

*Користете безбедно лубрикант: - Погрижете се да користите лубрикант на база на вода. Лубрикантите се суштински дел од сексуалната возбуда. Ја прави вагината подготвена за подлабока пенетрација и исто така го олеснува намалувањето на поврзаната иритација и триење.

*Никогаш не ја споделувајте вашата секс-кукла: - Малку мажи сакаат да се занимаваат со лулање и игра во тројка. Иако фантазијата може да биде неверојатно возбудлива, реалноста може да биде малку незгодна, особено кога тоа го правите со секс кукли. Ако друго лице има незаштитен секс со истата кукла што сте ја користеле последователно, тоа може да ви предизвика проблеми и на двајцата. Затоа, најдобро е да користите кондом ако имате секс со три лица.

*По чистењето на куклата, ве молиме користете сува крпа за да ја впиете водата и да се исуши природно, а потоа играјте талк во прав, забранете употреба на фен за коса за сушење на куклата, што ќе го стопи материјалот TPE на висока температура. направи деформација.

1. Трепките паѓаат или кожата се скрши, можете да употребите лепак 502 за залепување. 

2. Со текот на времето, шминката на куклата може да стане посветла, можете да купите женски алатки за шминка за шминката на куклата.

3. За други прашања, ве молиме контактирајте го продавачот.


Брзо пребарување на популарни колекции

Изберете ја вашата омилена девојка или момче од повеќе од 2000+ моделипредложени производи

Следниве додатоци се достапни само за секс кукли со целосна големина над 100 см. Ако купите секс кукли со торзо и секс кукли под 100 см, не се вклучени следните додатоци.
Цврсто пакување

Крафт картонска амбалажа, силна и цврста

Амортизер за пена

амортизирачка обвивка,
отпорен на удари и отпорен на влага

Конечно пакување

Празна кутија, нема
Информации

Доверлива испорака

Испорака без инспекција,
доверлива испорака

Информативен штит

Курирска фактура без
чувствителни информации

Заштита на приватноста

Курирот не знае
Информации за товарот


Забелешка до купувачот

Има некои точки на кои треба да обрнете внимание.

1. Внимавајте да не дозволите водата да влезе во спојот помеѓу вратот и главата на куклата. Тоа би
оставете металната рамка внатре да 'рѓосува. По употреба, чувајте ја сексуалната кукла сува со пудра.

2. Користете неутрален антибактериски сапун, не користете хемиски средства за чистење, особено за секс со TPE предизвикајте 'рѓа на металната рамка внатре. По употреба, чувајте ја сексуалната кукла сува со пудра.

3. Никогаш не ја споделувајте вашата секс-кукла: Малкумина мажи сакаат да се оддаваат на лулање и тројки.

4. Откако ќе ја исчистите куклата, ве молиме користете сува крпа за да ја исушите водата и да се исуши природно, а потоа играјте талк во прав, забранете ја употребата на фен за коса за сушење на куклата, што е TPE материјал при топење на висока температура, ќе направи деформација.

Како да избегнете умирање

1, Долната облека обидете се да носите светла, бела или стара облека.

2, нова облека се обиде да купи добар квалитет, Taobao 10 јуани пакет тип на загадување катастрофа области.

3, ако нема стара облека, економската ситуација не дозволува да се купи скапа облека, тогаш новокупената облека ве молиме измијте ја облеката или детергентот прво 5 до 8 пати, ако водата натопена веќе не е очигледна боја, тогаш може да се размислува за промена на куклата.

4, облеката обидете се да не биде притисната од сопствената тежина на куклата, ве молиме обрнете внимание на оваа точка.

5, постои ризик од извалкана облека веднаш по фотографирањето за да се промени, да се намали времето на контакт.

6, можете да размислите да ја направите куклата да носи едноделни чорапи, да ја изолирате надворешната облека. Или малку лесна ткаенина или хартија за ресторани на места каде облеката има тесен принт. На пример, во повеќето темни биста на пижами има ленти за собирање каде што притисокот е многу поголем од другите места, но исто така е особено лесен за дамка, овој пат можете да користите бело шамиче или хартија за ресторан внатре.

*Исчистете го телото: – Пред да допрете секс кукла, проверете дали вашето тело е чисто. Ова може да потврди дека таа секогаш ќе остане во својата недопрена кожа.

*Користете безбедно лубрикант: - Погрижете се да користите лубрикант на база на вода. Лубрикантите се суштински дел од сексуалната возбуда. Ја прави вагината подготвена за подлабока пенетрација и исто така го олеснува намалувањето на поврзаната иритација и триење.

*Никогаш не ја споделувајте вашата секс-кукла: - Малку мажи сакаат да се занимаваат со лулање и игра во тројка. Иако фантазијата може да биде неверојатно возбудлива, реалноста може да биде малку незгодна, особено кога тоа го правите со секс кукли. Ако друго лице има незаштитен секс со истата кукла што сте ја користеле последователно, тоа може да ви предизвика проблеми и на двајцата. Затоа, најдобро е да користите кондом ако имате секс со три лица.

*По чистењето на куклата, ве молиме користете сува крпа за да ја впиете водата и да се исуши природно, а потоа играјте талк во прав, забранете употреба на фен за коса за сушење на куклата, што ќе го стопи материјалот TPE на висока температура. направи деформација.

1. Трепките паѓаат или кожата се скрши, можете да употребите лепак 502 за залепување. 

2. Со текот на времето, шминката на куклата може да стане посветла, можете да купите женски алатки за шминка за шминката на куклата.

3. За други прашања, ве молиме контактирајте го продавачот.

Просек
0.0
(0)
0%
0%
0%
0%
0%
Коментари од корисниците (0)
Други коментари (0)

Само регистрираните клиенти кои го купиле овој производ имаат право да достават преглед.