Bleni një shumëllojshmëri të kukullave luksoze të seksit silikoni në HYDOLL.DE.

Krahasuar me kukullat e bëra nga materiale të tjera kukulla seksi silikoni më realiste dhe e rafinuar për të ofruar një përvojë më të mirë. HYDOLL.DE liston silikonin e njohur luksoz kukulla seksi prej silikoni të shtrenjtë, vetëm për ju që keni fituar një shije. Shfletoni kukullat më realiste të dashurisë silikoni tani.

Rezultatet 1 - 60 të 173 shfaqen

 • kukulla seksi të lira
  kukulla seksi të lira
 • kukull seksi
  kukull seksi
 • kukulla silikoni
  kukulla silikoni
 • Kukulla dashurie
  Kukull seksi 130CM silikoni me filxhan A me cilësi të mirë | PoppyD42003 13 shkallëzuar
 • 60CM D-kup seksi anime mini gjokse të mëdha | ZellaD43028 02
  60CM D-kup seksi anime mini gjokse të mëdha | ZellaD43028 01
 • kukull seksi e lirë
  kukull seksi e lirë
 • kukulla seksi
  kukulla seksi
 • kukulla silikoni
  kukulla silikoni
 • mini kukull seksi
  mini kukull seksi
 • kukull seksi anime
  kukull seksi anime
 • Doll Sex
  Doll Sex
 • kukull mini seksi
  kukull mini seksi
 • kukull seksi anime
  kukull seksi anime
 • kukulla silikoni
  kukulla silikoni
 • kukull seksi anime
  kukull seksi anime
 • kukull seksuale reale
  kukull seksuale reale
 • anime lakuriq
  anime lakuriq
 • mini seksi
  mini seksi
 • kukulla seksi silikoni
  kukulla seksi silikoni
 • Kukull seksi anime
  Kukull seksi anime
 • kukull seksuale reale
  kukull seksuale reale
 • kukull seksi anime
  kukull seksi anime
 • Kukull seksi anime
  Kukull seksi anime
 • kukull seksuale reale

Çfarë është një kukull silikoni?

Kukulla seksi silikoni janë kukulla seksi luksoze të bëra nga materiale organike silikoni. Kukullat e dashurisë prej silikoni janë natyrshëm më të forta se TPE dhe për këtë arsye mund të lyhen me teksturë lëkure dhe enët e gjakut në mënyrë që e gjithë sipërfaqja e kukullës të duket shumë realiste. Silikoni ishte materiali origjinal për të bërë luks kukulla silikoni.Materiali origjinal nga i cilikukull seksi silikoni ishin prej silikoni. Megjithatë, më vonë u zbulua se materiali TPE është më i butë se silikoni.

Silikoni është një material i butë, fleksibël dhe i qëndrueshëm. Përdoret në një sërë aplikimesh duke përfshirë pajisjet mjekësore, kontejnerët e ushqimit dhe lodrat. Është gjithashtu i sigurt për njerëzit - është jo toksik, jo sensibilizues dhe jo reaktiv.

Kukullat silikoni janë bërë nga silikoni i cilësisë së lartë dhe mund të formohen lehtësisht (kur nxehen) në çdo formë të dëshiruar nga përdoruesi. Kukullat silikoni vijnë në forma të ndryshme: disa kanë gjoks dhe disa jo, disa kanë qime pubike dhe disa jo, dhe disa madje kanë koka të lëvizshme!
Silikoni është një material natyral rezistent ndaj grisjes, që do të thotë se këto lloj kukullash mund të vendosen në shumë pozicione të ndryshme pa rrezik dëmtimi. Në veçanti, ato mund të vendosen në vende ku kukullat tradicionale plastike do të thyheshin ose griseshin në nyje. Një tjetër bonus është se silikoni ka një pikë shkrirjeje më të lartë se plastika (rreth 600 gradë Fahrenheit), kështu që nuk do të shkrihet në kushte normale si një vaskë e nxehtë ose sauna (megjithëse ne nuk rekomandojmë zhytjen e kukullës në ujë).

Ju mund të keni dëgjuar njerëzit të lavdërojnë "realizmin" e kukullave silikoni. Lëkura e këtyre kukullave është e butë, por jo shumë e butë dhe mjaft fleksibël për të lëvizur në mënyra të ndryshme. Megjithëse silikoni është një material i qëndrueshëm që mund t'i rezistojë disa abuzimeve me kalimin e kohës, nuk është e gjitha abuzimi. Nëse e shtrini ose e tërheqni shumë lëkurën e kukullës, ajo do të shkëputet nga trupi i saj!

Ky fleksibilitet do të thotë që kukullat e seksit prej silikoni do të zgjasin më shumë se materialet e tjera, duke i bërë ato një investim të shkëlqyer për ata që planifikojnë të përdorin lodrat e tyre për vitet në vijim!

Pse kukulla e dashurisë nga silikoni njihet si një kukull seksi luksoz?

Para së gjithash janë Kukulla silikoni Bërë nga materiali i shtrenjtë silikoni, i cili njihet si jo toksik, i padëmshëm, pa erë dhe i butë. Mund të bëni seks intim me kukull silikoni pa asnjë shqetësim. E bën kukullën e dashurisë të duket shumë realiste. Njerëzit tërhiqen gradualisht nga kjo kukull dashurie silikoni.

Së dyti, të gjithë janë Kukulla seksi silikoni I punuar me dorë nga prodhuesi, kështu që ai është i formuar si një person real dhe shumë realist. Të dy poret dhe struktura e lëkurës janë qartë të dukshme, madje mund të shihni enët e vogla të gjakut që gjenden vetëm në trupin e njeriut. Kjo kukull silikoni nuk është e lehtë për t'u dëmtuar, e qëndrueshme, ruajtja afatgjatë nuk do të deformojë, material i fortë, jo i lehtë për t'u oksiduar, rezistencë ndaj temperaturës së lartë, besnikëri më e lartë.

Përveç kësaj, për shkak të kompleksitetit të prodhimit dhe materialeve të shtrenjta, kukullat e seksit janë shumë më të shtrenjta se kukullat e bëra nga materiale të tjera, dhe për këtë arsye konsiderohen gjithashtu Kukulla seksi luksoze njohur.

Megjithatë, kënaqësia e Kukulla seksuale silikoni reale diçka që nuk mund ta përjetoni me kukulla të tjera seksi. Nëse keni buxhet, mund ta përjetoni argëtimin me kukulla seksi silikoni.

Si të blini një kukull të vërtetë silikoni.

1. Kukull silikoni Formimi i fytyrës për të qenë më i saktë, vlera më e lartë e fytyrës, më shumë si një person i gjallë.

2. Kukullat silikoni ngjajnë më shumë me njerëz të vërtetë për sa i përket ngjyrës së lëkurës dhe detajeve, duke përfshirë teksturat e ndryshme, linjat e duarve, linjat e këmbëve, poret e lëkurës etj mund të jenë shumë realiste.

3. Kukullat silikoni nuk kanë erë të çuditshme.

4. Shikoni forcën e aplikimit të grimit të kukullës për të përcaktuar nëse kukulla është material silikoni.

5. Kukull silikoni pothuajse pa vaj.

6. Kukullat silikoni shpesh mund të pozojnë në mënyrë më fleksibël dhe të gjithanshme.

7. Kukullat e silikonit kanë një proces reduktimi në peshë, pra në krahasim me kukullat e seksit TPE Kukulla dashurie silikoni janë më të lehta.

8. Kukullat e silikonit janë bërë nga silikoni i kategorisë ushqimore, i njëjti material si silikoni i përdorur në biberonët e foshnjave, kështu që ato janë të sigurta dhe jo toksike.

9.Kukullat e vërteta silikoni kanë një jetë të gjatë shërbimi, edhe nëse i kaloni pesë vjet pa u plasaritur.

Përvoja seksuale pas përdorimit të kukullës së seksit silikoni.

Kukullat e seksit silikoni nuk janë vetëm aty për të mbushur boshllëkun brenda jush. Nëse jeni të frustruar dhe të mërzitur nga jeta, lëreni kukullën e vërtetë silikoni t'ju mbajë herë pas here, të hajë, të rrijë, të luajë me të dhe gjatë natës, qij kukull silikoniqë përjetojnë kënaqësinë e seksit. Falë realizmit surreal të kukullave tona silikoni, ju mund të përjetoni orgazma të mahnitshme. I gjithë trupi i një kukulle seksi silikoni është bërë nga silikoni, i cili është jo toksik, i padëmshëm dhe shumë i sigurt.

Meqenëse çmimet e kukullave të seksit janë shumë të shtrenjta, ato janë gjithashtu kukulla seksi luksoze që janë më realiste se kukullat normale të seksit.

Vdes kukulla silikoni të gjalla kanë detaje më realiste të lëkurës që janë me teksturë të lartë dhe përfaqësojnë një kopje të vërtetë të rrudhave dhe njollave njerëzore. Linja trupore dhe flokë unike.