166cm C-Cup Kukulla e pafajshme aziatike TPE Sex | 21 vjet

2299 1349

Pse na zgjodhet ne?
 • Paketim pa informacion kukulle
 • Çmimet përfshijnë taksa
 • Pikat e fabrikës Çmime të përballueshme
 • Mbrojtje SSL, pagesa e sigurt (kartë krediti)
 • DHL, Fedex ose UPS
 • CE, FDA dhe RoHS testuar

Personalizojeni kukullën tuaj

Kur blini, mund të zgjidhni konfigurimin e mëposhtëm

krahasim

Fut kodin: HY50

€50 Zbritje për një vlerë porosie prej €999

SKU: D46012

Bitte beachten Sie:

 • Kukullave duhen rreth 2-5 ditë për t'u përfunduar.
 • Rrobat e kukullave janë vetëm për qëllime fotografike dhe ekspozimi.
 • Set surprizë: 1* paruke, 1* doreza, 1* krehër, 1* pompë pastrimi, 1* batanije, 1* pizhame seksi, 1* shufër ngrohëse.
 • Koha e transportit: 12-18 ditë për vendet evropiane. Këto janë vetëm kohët e parashikuara të transportit dhe nuk përfshijnë kohën e prodhimit. Ne nuk mund të garantojmë datën e dorëzimit.

Temat: , , , , , , , , , , , , , , ,

Bitte beachten Sie:

 • Kukullave duhen rreth 2-5 ditë për t'u përfunduar.
 • Rrobat e kukullave janë vetëm për qëllime fotografike dhe ekspozimi.
 • Set surprizë: 1* paruke, 1* doreza, 1* krehër, 1* pompë pastrimi, 1* batanije, 1* pizhame seksi, 1* shufër ngrohëse.
 • Koha e transportit: 12-18 ditë për vendet evropiane. Këto janë vetëm kohët e parashikuara të transportit dhe nuk përfshijnë kohën e prodhimit. Ne nuk mund të garantojmë datën e dorëzimit.


Vorbull empfehlen
<
>

Beschreibung koment

Foto

Kukull e re seksi

Partner i bukur i seksit

Kukull e lezetshme dashurie

kukull e vogël seksi

Kukull seksi me flokë të gjatë

Kukull seksi adoleshente

Kukull seksi adoleshente

Kukull seksi adoleshente


Beschreibung

Kukulla e vogël seksi me entuziazëm 100 cm e paarritshme

Nëse jeni duke kërkuar për një gjoks të sheshtë me cilësi të lartë Kukulla dashurie kukulla 130 cm A-kup nga Fire Doll mund të jetë pikërisht ajo që ju kërkoni. Kjo kukull ofron një pamje realiste dhe delikate, e punuar me dorë për të siguruar cilësinë më të lartë.

Kukulla 130 cm ka një filxhan A, që do të thotë se ajo ka një gjoks më të vogël, gjë që mund të jetë veçanërisht tërheqëse për shumë adhurues të kukullave me gjoks të sheshtë. Kjo kukull është projektuar me kujdes për të ofruar një përvojë të gjallë dhe është bërë nga materiali me cilësi të lartë.

Detajet në këtë kukull janë mbresëlënëse, nga tiparet delikate të fytyrës deri tek karakteristikat seksuale të dizajnuara në mënyrë realiste. Ju mund ta personalizoni kukullën sipas preferencave tuaja, duke përfshirë ngjyrën e flokëve, ngjyrën e syve dhe ngjyrën e lëkurës.

Me kukullën e një filxhan A 130 cm të Fire Doll, ju mund të realizoni fantazitë tuaja dhe të krijoni një lidhje intime pa kompleksitetin e një marrëdhënieje reale. Kjo kukull ofron një mundësi diskrete dhe me cilësi të lartë për të rriturit që kërkojnë një përvojë të veçantë.

Matjet e trupit:

Lartësia e kukullës së dashurisë

Madhësia:

166cm


Busti i kukullës së dashurisë

Gjoksi:

81cm

Madhësia e sytjenave për kukulla

Madhesia e sytjenave:

Filkë


Dashuria e belit të kukullës

taille:

53cm


I dua ijet e kukullave

Hip:

84cm


goja e vërtetë e kukullës

Thellësia e gojës:

13cm


Thellësia e Vaginës

Thellësia e vaginës:

18cm


Thellësia e anusit

Thellësia anale:

17cm


Dashuria e peshës së kukullës

Pesha:

45kg


Aksesorët e mëposhtëm janë të disponueshëm vetëm për kukulla seksi me madhësi të plotë mbi 100 cm.
Nëse blini kukulla seksi me bust dhe kukulla seksi nën 100 cm, aksesorët e mëposhtëm nuk përfshihen.

Aksesorët: Parukë *1, Të brendshme seksi (Random në stil) *1, Batanije *1, Krehër *1, Ngrohje vaginale *1, Mjet për pastrimin e vaginës *1

222 - kukull e vogël seksi
5 1 - kukull e vogël seksi
Paketim i ngurtë

Paketim kartoni Kraft, i fortë dhe solid

Shkumë zbutës

Mbulesë amortizuese, rezistente ndaj goditjeve dhe rezistente ndaj lagështirës

6 2 - kukull e vogël seksi
7 - kukull e vogël seksi
Paketimi përfundimtar

Kuti bosh, asnjë
Informacion

Dorëzimi konfidencial

Transporti pa inspektim,
dërgesë konfidenciale

8 1 - kukull e vogël seksi
9 1 - kukull e vogël seksi
Mburoja e informacionit

Faturë korrier pa
informacione të ndjeshme

Mbrojtja e privatësisë

Korrieri nuk e di
Informacioni i mallrave

Shënim për blerësin

Ka disa pika që duhet t'i kushtoni vëmendje.

1. Kini kujdes që të mos lejoni që uji të hyjë në kryqëzimin mes qafës dhe kokës së kukullës. Ajo do të
lejoni që korniza metalike brenda të ndryshket. Pas përdorimit, mbajeni kukullën e seksit të thatë me pluhur.

2. Përdorni sapun antibakterial neutral, mos përdorni pastrues kimikë, veçanërisht për një seks TPE shkaktoni ndryshkjen e kornizës metalike brenda. Pas përdorimit, mbajeni kukullën e seksit të thatë me pluhur.

3. Mos ndani kurrë kukullën tuaj të seksit: Pak meshkujve u pëlqen të kënaqen me lëkundjet dhe treshe. 

4. Pas pastrimit të kukullës, ju lutemi përdorni një peshqir të thatë për të tharë ujin dhe thajeni natyrshëm, dhe më pas luani pluhur talk, ndaloni përdorimin e një tharëse flokësh për të tharë kukullën, e cila është materiali TPE në shkrirjen në temperaturë të lartë, do të bëjnë deformim.

Si të shmangni vdekjen

1, veshjet e poshtme përpiquni të vishni veshje me ngjyra të çelura, të bardha ose të vjetra.

2, rroba të reja përpiqen për të blerë cilësi të mirë, Taobao 10 juan lloji paketë e zonave të fatkeqësive ndotjes.

3, nëse nuk ka rroba të vjetra, gjendja ekonomike nuk ju lejon të blini rroba shumë të shtrenjta, atëherë rrobat e blera rishtazi ju lutemi lani rrobat ose detergjentin së pari 5 deri në 8 herë, nëse uji ngjyhet nuk ka më ngjyrë të dukshme, atëherë mund të po mendojnë të ndryshojnë kukullën.

4, rrobat përpiqen të mos shtypen nga pesha e vetë kukullës, ju lutemi kushtojini vëmendje kësaj pike.

5, ekziston rreziku i ndotjes së rrobave menjëherë pas marrjes së fotografive për të ndryshuar, zvogëloni kohën e kontaktit.

6, mund të konsideroni ta bëni kukullën të veshë çorape një-copëshe, të izoloni veshjet e jashtme. Ose pak leckë të lehtë ose letër restoranti në vendet ku veshja ka një stamp të ngushtë. Për shembull, në shumicën e bustit të pizhameve të errëta ka shirita tkurrje ku presioni është shumë më i lartë se vendet e tjera, por gjithashtu është veçanërisht i lehtë për t'u njollosur, këtë herë mund të përdorni një shami të bardhë ose një kanaçe restoranti.

*Pastroni trupin tuaj: – Para se të prekni një kukull seksi, sigurohuni që trupi juaj të jetë i pastër. Kjo mund të konfirmojë se ajo do të mbetet gjithmonë në lëkurën e saj të paprekur.

*Përdorni një lubrifikant të sigurt:- Sigurohuni që të përdorni lubrifikant me bazë uji. Lubrifikantët janë një pjesë thelbësore e zgjimit seksual. E bën vaginën gati për penetrim më të thellë dhe gjithashtu e bën të lehtë reduktimin e acarimit dhe fërkimit të lidhur.

*Mos e ndani kurrë kukullën tuaj të seksit: - Pak meshkujve u pëlqen të kënaqen me lëkundjet dhe lojërat treshe. Ndërsa fantazia mund të jetë tepër ngjallëse, realiteti mund të jetë pak i ndërlikuar, veçanërisht kur e bëni atë me kukulla seksi. Nëse një person tjetër kryen seks të pambrojtur me të njëjtën kukull që ju keni përdorur në mënyrë të njëpasnjëshme, kjo mund të shkaktojë probleme për të dy. Pra, është më mirë të përdorni prezervativ nëse jeni duke bërë seks me tre persona.

*Pas pastrimit të kukullës, ju lutemi përdorni një peshqir të thatë për të thithur ujin dhe thajeni natyrshëm, dhe më pas luani pluhur talk, ndaloni përdorimin e një tharëse flokësh për të tharë kukullën, e cila do të shkrijë materialin TPE në temperaturë të lartë. bëjnë deformim.

1. Qerpikët bien ose lëkura thyhet, mund të përdorni ngjitësin 502 për tu ngjitur. 

2. Me kalimin e kohës, grimi i kukullës mund të bëhet më i ndritshëm, ju mund të blini mjete për grimin e femrave për grimin e kukullave.

3. Për pyetje të tjera, ju lutemi kontaktoni shitësin.


Kërkim i Shpejtë i Koleksioneve Popullore

Zgjidhni vajzën ose djalin tuaj të preferuar nga më shumë se 2000 modeleproduktet e sugjeruara

Aksesorët e mëposhtëm janë të disponueshëm vetëm për kukulla seksi me madhësi të plotë mbi 100 cm. Nëse blini kukulla seksi me bust dhe kukulla seksi nën 100 cm, aksesorët e mëposhtëm nuk përfshihen.
Paketim i ngurtë

Paketim kartoni Kraft, i fortë dhe solid

Shkumë zbutës

mbulesë amortizuese,
rezistent ndaj goditjeve dhe lagështisë

Paketimi përfundimtar

Kuti bosh, asnjë
Informacion

Dorëzimi konfidencial

Transporti pa inspektim,
dërgesë konfidenciale

Mburoja e informacionit

Faturë korrier pa
informacione të ndjeshme

Mbrojtja e privatësisë

Korrieri nuk e di
Informacioni i mallrave


Shënim për blerësin

Ka disa pika që duhet t'i kushtoni vëmendje.

1. Kini kujdes që të mos lejoni që uji të hyjë në kryqëzimin mes qafës dhe kokës së kukullës. Ajo do të
lejoni që korniza metalike brenda të ndryshket. Pas përdorimit, mbajeni kukullën e seksit të thatë me pluhur.

2. Përdorni sapun antibakterial neutral, mos përdorni pastrues kimikë, veçanërisht për një seks TPE shkaktoni ndryshkjen e kornizës metalike brenda. Pas përdorimit, mbajeni kukullën e seksit të thatë me pluhur.

3. Mos ndani kurrë kukullën tuaj të seksit: Pak meshkujve u pëlqen të kënaqen me lëkundjet dhe treshe.

4. Pas pastrimit të kukullës, ju lutemi përdorni një peshqir të thatë për të tharë ujin dhe thajeni natyrshëm, dhe më pas luani pluhur talk, ndaloni përdorimin e një tharëse flokësh për të tharë kukullën, e cila është materiali TPE në shkrirjen në temperaturë të lartë, do të bëjnë deformim.

Si të shmangni vdekjen

1, veshjet e poshtme përpiquni të vishni veshje me ngjyra të çelura, të bardha ose të vjetra.

2, rroba të reja përpiqen për të blerë cilësi të mirë, Taobao 10 juan lloji paketë e zonave të fatkeqësive ndotjes.

3, nëse nuk ka rroba të vjetra, gjendja ekonomike nuk ju lejon të blini rroba shumë të shtrenjta, atëherë rrobat e blera rishtazi ju lutemi lani rrobat ose detergjentin së pari 5 deri në 8 herë, nëse uji ngjyhet nuk ka më ngjyrë të dukshme, atëherë mund të po mendojnë të ndryshojnë kukullën.

4, rrobat përpiqen të mos shtypen nga pesha e vetë kukullës, ju lutemi kushtojini vëmendje kësaj pike.

5, ekziston rreziku i ndotjes së rrobave menjëherë pas marrjes së fotografive për të ndryshuar, zvogëloni kohën e kontaktit.

6, mund të konsideroni ta bëni kukullën të veshë çorape një-copëshe, të izoloni veshjet e jashtme. Ose pak leckë të lehtë ose letër restoranti në vendet ku veshja ka një stamp të ngushtë. Për shembull, në shumicën e bustit të pizhameve të errëta ka shirita tkurrje ku presioni është shumë më i lartë se vendet e tjera, por gjithashtu është veçanërisht i lehtë për t'u njollosur, këtë herë mund të përdorni një shami të bardhë ose një kanaçe restoranti.

*Pastroni trupin tuaj: – Para se të prekni një kukull seksi, sigurohuni që trupi juaj të jetë i pastër. Kjo mund të konfirmojë se ajo do të mbetet gjithmonë në lëkurën e saj të paprekur.

*Përdorni një lubrifikant të sigurt:- Sigurohuni që të përdorni lubrifikant me bazë uji. Lubrifikantët janë një pjesë thelbësore e zgjimit seksual. E bën vaginën gati për penetrim më të thellë dhe gjithashtu e bën të lehtë reduktimin e acarimit dhe fërkimit të lidhur.

*Mos e ndani kurrë kukullën tuaj të seksit: - Pak meshkujve u pëlqen të kënaqen me lëkundjet dhe lojërat treshe. Ndërsa fantazia mund të jetë tepër ngjallëse, realiteti mund të jetë pak i ndërlikuar, veçanërisht kur e bëni atë me kukulla seksi. Nëse një person tjetër kryen seks të pambrojtur me të njëjtën kukull që ju keni përdorur në mënyrë të njëpasnjëshme, kjo mund të shkaktojë probleme për të dy. Pra, është më mirë të përdorni prezervativ nëse jeni duke bërë seks me tre persona.

*Pas pastrimit të kukullës, ju lutemi përdorni një peshqir të thatë për të thithur ujin dhe thajeni natyrshëm, dhe më pas luani pluhur talk, ndaloni përdorimin e një tharëse flokësh për të tharë kukullën, e cila do të shkrijë materialin TPE në temperaturë të lartë. bëjnë deformim.

1. Qerpikët bien ose lëkura thyhet, mund të përdorni ngjitësin 502 për tu ngjitur. 

2. Me kalimin e kohës, grimi i kukullës mund të bëhet më i ndritshëm, ju mund të blini mjete për grimin e femrave për grimin e kukullave.

3. Për pyetje të tjera, ju lutemi kontaktoni shitësin.

mesatare
0.0
(0)
0%
0%
0%
0%
0%
Komentet e përdoruesit (0)
Komente të tjera (39)

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt lejohen të paraqesin një përmbledhje.

Jon Chick
2022-07-26 16:18:59
Si "fillestare" u trondita në fillim se sa intensiv ishte, por ndihesha shumë komode dhe super e butë. Unë isha shumë i lumtur me këtë!
Ndërtoni kukullën tuaj të seksit
100 CM Sweety E-Cup Kukulla e Seksit të Rinj-E re
Kira Kofi
2022-06-21 11:59:51
E bleva për të dashurin tim që jeton larg pasi nuk shihemi aq shpesh. Ne e provuam atë për herë të parë së bashku dhe ai nuk ishte më i impresionuar dhe tha se ishte "në rregull".
masturbator i gjirit
158CM TRUPI SEXY Kukull Seksi- Në magazinë në Gjermani
Luo Ba Er
2022-05-09 18:02:11
Kukullat janë shumë realiste dhe të buta dhe pjesët e vogla brenda japin formën më të mirë kur futen. Isha pak skeptik për madhësinë e dy hapjeve, më dukeshin shumë të vogla dhe të ngushta.
qij kukull seksi
Kukulla e dashurisë për adoleshentë 148cm B-Cup-Stok evropian
Neo
2022-05-01 03:23:51
Një lodër e veçantë që përcjell ndjenja të vërteta. ?
gjoks të madh të madh
Kukulla e vërtetë seksi 148 cm F-CUP | Kukulla me dashuri të vërtetë
I ndritshëm
2022-04-20 11:12:56
E kam tashmë këtë seri kukullash... Padyshim që rekomandohet, për t'u mbajtur në duar dhe për të siguruar një moment të bukur, e rekomandoj shumë. Pastrimi bëhet më së miri duke përdorur një kokë dushi të veçantë për shpëlarje.
kukulla seksi anime
Kukulla e seksit me koka silikoni kukudhë e seksit të kukudhëve TPE
Yaira Jef
2022-04-06 18:54:00
Lani fillimisht me ujë të ngrohtë dhe me sapun për të hequr çdo mbetje. Më pas u aplikua pak lubrifikant me bazë uji në hapje dhe futja ishte menjëherë një përvojë e kënaqshme. Më pas porosita një model më të madh në mënyrë që gjithçka të përshtatej.
Blej kukull seksi
Kukulla e vërtetë anime për fëmijë në stilin Han kinez, e lirë
Karton Lal
2022-04-06 16:15:44
Unë vetë kam një vajzë të tillë dhe e dua shumë. Ia dhashë dy miqve të mi më të mirë, sepse ata nuk mund ta besonin se sa e mrekullueshme ishte. 5 yje sepse ne të tre nuk do ta hiqnim më kurrë.
Dashuri Kukulla
100cm Promovimi më i mirë i kukullës së lezetshme të seksit
San Roman
2022-03-15 21:16:48
Unë isha pak skeptik duke pasur parasysh çmimin e ulët, por kukulla është e punuar mirë dhe duket si fotot. Hapja mund të shtrihet lehtësisht dhe lubrifikuesi ndihet shumë realist kur përdoret.
158 CM F-Cup GE Style Sexy Gasts Sex Doll-European InventaIMG 2573
Kukulla seksi me gjoks seksi adoleshentësh 158 CM J-Cup-European Inventa
Ho Meiji U
2022-03-14 11:44:15
E bën "punën" e saj shumë mirë, shumë reale dhe intensive, duke ofruar argëtim të shijshëm për një mbrëmje të mirë ose një zgjatje. Shumë i lehtë për t'u kujdesur, i dobishëm, punëtor dhe këmbëngulës, thjesht jo aq i qetë, por kjo kompensohet nga të gjitha avantazhet e tjera.
kukulla seksuale reale
148 CM F-CUP TPE Lovedoll|Seks Me Kukulla
Kekestein
2022-03-01 16:30:22
Po kërkoja një kukull me gjoks të sheshtë dhe e hasa, ajo ka gjithçka që dua.......
Kukull e vogël seksi me gjoks
100 CM kukulla më të mira seksi - Zbritje befasuese
Ziroeviç
2022-03-01 16:03:20
Unë jam i dashuruar me këtë kukull, cilësia i tejkalon pritshmëritë e mia, shumë realiste, madhësia e duhur, më e përsosura që kam marrë ndonjëherë gjatë blerjeve.kukull seksi anime
kukulla seksi anime
Kukull seksi anime 80 cm G-kup
La Tong do
2022-02-28 19:47:48
Gjithe te mirat, faleminderit.
kukull seksi e gjallë
157CM C-Cup Kukulla më e mirë e seksit TPE-Inventari i ri⚡
Bruto
2022-02-23 11:04:05
kukull seksiShitësi më dërgoi me email për të parë fotot e kukullës përpara transportit, shumë i kënaqur me dorëzimin. ?
Kukull seksi adoleshente
Kukull dashurie adoleshente me gjoks të sheshtë 128 CM - Tani me një çmim special
Expeyton
2022-02-21 21:48:53
Mua më interesonte vetëm një kukull tjetër 100 cm, por shitësi më tha që ishte shitur dhe do të më duhej të kërkoja një të re.
AM001 12 - Kukulla të vërteta Gjermani
Kukulla të vërteta 100 cm Gjermani-Stuc i ri
De Shah Kambhu
2022-02-18 19:08:44
Kjo blerje ia vlente! Jam shumë i kënaqur me vendimin tim për blerje! Duket shumë realiste dhe kukullat e vogla janë vërtet të lezetshme ;) mirë, çfarë duhet të shkruaj? Unë jam argëtuar mjaftueshëm me këtë produkt dhe nuk jam zhgënjyer kurrë ;) kështu që po, unë patjetër e rekomandoj këtë produkt.
Blej kukull seksi të përdorur
Demon Sexy Anime Kukull Seksi Lirë
Heromechec
2022-02-17 15:19:15
Tani na duhet vetëm një model me gjoks shumë të butë dhe një vrimë të vendosur mirë :)
Kukull e vogël seksi me gjoks
100 CM kukulla më të mira seksi - Zbritje befasuese
Corrash
2022-02-11 18:38:35
Përshëndetje nuk është ajo që prisja.
Kukull seksi adoleshente
Kukull dashurie adoleshente me gjoks të sheshtë 128 CM - Tani me një çmim special
Val Rahim
2022-02-11 09:51:18
Dorëzimi ishte shumë i shpejtë dhe artikulli ishte siç përshkruhet, faleminderit shumë.
kukulla seksi anime
Kukulla e seksit anime 80 cm G-Cup në stilin e xhinit
Ha ha Han
2022-02-07 15:58:38
Dorëzimi super i shpejtë dhe kontakt miqësor me shërbimin ndaj klientit. Faleminderit!
kukulla seksi pornografike
148 CM B-Cup SEXY Kukulla me gjoks të vogël në magazinë në EUR
Peipus
2022-02-05 16:44:20
Mora kukullën, kukull shumë delikate, më pëlqen shumë. Ndoshta do të kthehem dhe do t'ua rekomandoj miqve të mi.
kukulla erotike
100 cm G-CUP Kukulla të lira Manga Elves
Bratoviq
2022-02-04 15:30:17
Transporti nga Kina është diçka që nuk e prisja. Por duket e mrekullueshme. Bleva një bust në Amazon më parë, por ishte e tmerrshme ;-)
bust i kukullave seksi
Bust kukullash seksuale me gjoks të madh 71 cm
Geert Niel
2022-02-01 20:25:44
Gjithçka ishte e mirë, shpërndarje e shpejtë dhe shitësi ishte shumë i mirë.
kukulla seksi për femra
Kukulla aziatike të dashurisë për seksin E-CUP 158 cm - Në magazinë në DE
Tenxhere
2022-02-01 16:46:53
Përpunim i shpejtë dhe dërgim i shpejtë! Faleminderit shumë, porosita të Premten - dorëzuar të Shtunën, do t'ua rekomandoj miqve të mi.
kukull dashurie me fryrje
Kukulla e Seksit të Rinj Sweety 100 CM Sweety E-Cup - aksion i ri
Nga Veriu
2022-02-01 16:17:20
Si zakonisht provoj një kukull të re çdo muaj dhe këtë muaj kukulla erdhi hydoll, një eksperiencë shumë e këndshme.
seks i lirë
Kukulla e dashurisë 98cm C-CUP TPE| Kukulla seksi të lira MINI
T romet
2022-01-31 18:33:02
Ishte një transaksion i këndshëm! Transport i shpejtë me GLS! Faleminderit!
kukull dashurie me fryrje
Kukulla e Seksit të Rinj Sweety 100 CM Sweety E-Cup - aksion i ri
Veles
2022-01-21 05:23:23
E vogël dhe e lezetshme. Korrje aksidentale.?
bust i kukullave seksi
Bust kukullash dashurie 33cm B-Cup
Rupeçenko
2022-01-20 15:50:43
Sapo e mora, është shumë seksi. Jam e dashuruar me të dhe kam gjoks të butë që më përshtatet në mënyrë të përkryer. kukull e ndyrë kukull seksi anime
kukulla seksi anime
Kukull seksi anime 80 cm G-kup
Cavaliere J
2022-01-18 12:53:15
Gjithçka ishte e mrekullueshme! Susan ishte shumë miqësore dhe ishte një përvojë e mirë.
kukull seksi manga
Kukull mini seksi me gjoks të madh 125 CM TPE
Madhe
2022-01-17 16:01:14
Komunikim shumë i mirë dhe jam i kënaqur me produktet që kam marrë hydoll blerë. ??
kukulla seksi silikoni
Kukulla me gjoks të ngushtë 148 CM C-Cup, në magazinë në EUR
Malage
2022-01-16 03:15:25
Prita një muaj të tërë pasi pagova këtë kukull dhe nuk isha i kënaqur me shpejtësinë e dorëzimit. Por kukulla ka gjoks të butë dhe një strukturë xhel, gjë që doja. ?
kukulla të lira dashurie
Zbritje befasuese për kukullën e dashurisë për adoleshentët 100 cm seksi
Doyculescu
2022-01-15 16:40:55
Dorëzim super i shpejtë, kontakt shumë i mirë, faleminderit shumë.
https://www.hydoll.de/product/125cm-c-cup-sexpuppe-gunstige-puppen
Kukull seksi 125cm C-CUP| Kukulla e dashurisë TPE
Sino ovich
2022-01-13 16:55:53
Shikova shumë faqe interneti që shesin kukulla, por zbulova se më pëlqyen shumë kukullat e këtij dyqani, kështu që u përpoqa të blija një. Cilësia dhe materialet janë të shkëlqyera dhe shpërndarja ishte e shpejtë. Një bonus i papritur!
kukull seksi e lirë
68CM Kukulla e Bukur Mini Seksi- Në magazinë në Gjermani
Vlen
2022-01-06 07:55:06
Gjithë të mirat... Gëzuar sërish ????
arritur seks
Kukulla e seksit me gjoks të vogël 68 cm në stilin kinez❤E RE❤
Villazzi Kim
2022-01-05 11:15:17
Gjithçka ishte perfekte. Thumb up dhe një e madhe çdo gjë është perfekte. Një gisht i madh lart dhe një tundje me kokë miratimi. Gishti i madh lart dhe një tundje me kokë miratimi.
seks i lirë
Kukulla e dashurisë 98cm C-CUP TPE| Kukulla seksi të lira MINI
Ujk
2022-01-04 12:41:11
Jam i lumtur të blej kukullën time të kënaqur këtu.
Dashuri Kukulla
100cm Promovimi më i mirë i kukullës së lezetshme të seksit
Rosencroyts
2021-12-25 13:11:32
Transporti i shpejtë, fotografitë janë po aq të mira sa ato reale. Gjithçka ishte e mrekullueshme.
kukulla të mira seksi
Kukulla të lira për adoleshentë 140 CM B-Cup në magazinë
Mahdahh
2021-12-18 12:00:12
Kukulla ishte më e mirë nga sa prisja. Por nuk jam i kënaqur me kohën e dorëzimit, u desh më shumë se 1 muaj!
Kukull seksi adoleshente
Kukulla më e mirë e seksit adoleshente 100 cm
Paloma M
2021-12-05 11:14:47
Kukulla ishte e vogël, më e vogël nga sa prisja, dhe kishte një gojë që nuk funksiononte dhe pa anus.
OV1ER AM005 11 - Kukull e vogël seksi
68CM B-CUP Kukulla e Seksit të Vogël- Në magazinë
Re et
2021-01-05 13:20:12
Doja parukën në foto, por ajo që mora ishte me të vërtetë një parukë ndryshe për të cilën nuk isha shumë e lumtur.
Doll Sex
Kukulla më e mirë e seksit TPE 100 CM E-Cup-stoku i ri