145cm A CUP Kukull realiste dashurie e sheshtë | Rio

1600 1199

Pse na zgjodhet ne?
 • Paketim pa informacion kukulle
 • Çmimet përfshijnë taksa
 • Pikat e fabrikës Çmime të përballueshme
 • Mbrojtje SSL, pagesa e sigurt (kartë krediti)
 • DHL, Fedex ose UPS
 • CE, FDA dhe RoHS testuar

Personalizojeni kukullën tuaj

Kur blini, mund të zgjidhni konfigurimin e mëposhtëm

 • *Gjoksi me xhel (gjinjtë e pelte) është më i butë se gjoksi i rregullt i fortë. Xheli është një shtresë ideale e ndërmjetme që simulon më së miri ndjesinë dhe lëvizjen e gjoksit të vërtetë. Xheli në thelb ka efektin dhe ndjesinë e yndyrës së trupit, kështu që është shumë realist. 【Vetëm CDEF Cupmund të shtojë gjoksin me xhel】


  Ju mund të zgjidhni kokën tuaj të dytë shtesë

  • 0 €
  • 560 €
   Nr. 8 Kokë silikoni të transplantit të flokëve ARISA

  • 320 €

  Trupi i silikonit ka kapilarë të ngjashëm me njeriun

  Kur zgjidhni këtë trup silikoni, duhet të zgjidhni një kokë silikoni.
  Kombinim i plotë silikoni dhe kombinim kokë silikoni+trup TPE

  • 490 €

  植入头发:头发是手工一根一根植入到娃娃头上的,非常逼真。

  戴假发:娃娃的假发很容易更换.

  • 0 €
  • 0 €
  • 0 €
  • 0 €

  植入头发:头发是手工一根一根植入到娃娃头上的,非常逼真。

  戴假发:娃娃的假发很容易更换.

  • 0 €
  • 0 €
  • 0 €
  • 0 €

  Ju mund t'i zgjidhni këto ngjyra të syrit ose të zgjidhni "Si në foto".


  您可以选择娃娃的乳晕颜色或选择"如图所示"".


  • 50 €
  • 60 €

  *Vagina fikse është alternativa më e mirë për përvojën e përdoruesit, Vagina e lëvizshme është e lëvizshme, është më e lehtë për higjienën dhe kujdesin e kukullave tuaja. Pasi ta përdorni, mund ta çmontoni dhe pastroni pa lëvizur trupin e kukullave.

  • 25 €

  *Vagina fikse është alternativa më e mirë për përvojën e përdoruesit, Vagina e lëvizshme është e lëvizshme, është më e lehtë për higjienën dhe kujdesin e kukullave tuaja. Pasi ta përdorni, mund ta çmontoni dhe pastroni pa lëvizur trupin e kukullave.

  • 25 €


  *Ka 3 vida në këmbët e mbështetëses për të ndihmuar kukullën të qëndrojë në këmbët e veta; Këmbët pa vida, kur qëndron në këmbë, thembra do të shpohet përmes skeletit inox të këmbës

  • 42 €
  • 60 €
krahasim

Fut kodin: HY50

€50 Zbritje për një vlerë porosie prej €999

SKU: D41101

Bitte beachten Sie:

 • Kukullave duhen rreth 2-5 ditë për t'u përfunduar.
 • Rrobat e kukullave janë vetëm për qëllime fotografike dhe ekspozimi.
 • Set surprizë: 1* paruke, 1* doreza, 1* krehër, 1* pompë pastrimi, 1* batanije, 1* pizhame seksi, 1* shufër ngrohëse.
 • Koha e transportit: 12-18 ditë për vendet evropiane. Këto janë vetëm kohët e parashikuara të transportit dhe nuk përfshijnë kohën e prodhimit. Ne nuk mund të garantojmë datën e dorëzimit.

Temat: , , , , , , , , , , , , , ,

Bitte beachten Sie:

 • Kukullave duhen rreth 2-5 ditë për t'u përfunduar.
 • Rrobat e kukullave janë vetëm për qëllime fotografike dhe ekspozimi.
 • Set surprizë: 1* paruke, 1* doreza, 1* krehër, 1* pompë pastrimi, 1* batanije, 1* pizhame seksi, 1* shufër ngrohëse.
 • Koha e transportit: 12-18 ditë për vendet evropiane. Këto janë vetëm kohët e parashikuara të transportit dhe nuk përfshijnë kohën e prodhimit. Ne nuk mund të garantojmë datën e dorëzimit.
Keyword:

Vorbull empfehlen
<
>

Beschreibung koment

Foto

Kukull seksuale 145CM A-CUP e bukur E lezetshme | 19 vjetD41085 39

Kukull seksuale 145CM A-CUP e bukur E lezetshme | 19 vjetD41085 38

Kukull seksuale 145CM A-CUP e bukur E lezetshme | 19 vjetD41085 33

Kukull seksuale 145CM A-CUP e bukur E lezetshme | 19 vjetD41085 30

Kukull seksuale 145CM A-CUP e bukur E lezetshme | 19 vjetD41085 24

Beschreibung

Joshëse dhe realiste: 145cm A CUP Kukulla e dashurisë - Rio

Një kënaqësi e vërtetë në jetë

Zhytuni në botën e kënaqësisë sensuale me 145 cm tonë A CUP Kukulla e dashurisë - Rio. Kjo kukull dashurie e gjallë do t'i bëjë realitet fantazitë tuaja më intime dhe do t'ju ofrojë një përvojë të paharrueshme.

– Prekja autentike: Falë materialit TPE me cilësi të lartë, Rio ndihet aq realist sa vështirë se do ta vini re ndryshimin.
– Gjoksi pasionant A-Cup: Gjoksi delikat i Rio-s ju fton në momente të paharrueshme intimiteti.
– Madhësia kompakte: Me 145 cm, Rio është i dobishëm dhe i lehtë për t'u ruajtur pa kompromentuar cilësinë.

Materiale me cilësi të lartë për kënaqësinë tuaj

Tonë dashuria  Rio është bërë nga materiali TPE premium që ndihet i butë dhe realist. Lëkura e saj delikate dhe tiparet e detajuara e bëjnë atë një kryevepër të mjeshtërisë.

– Sensualitet realist: Materiali TPE lejon një prekje të gjallë dhe një përvojë sensuale që nuk do ta harroni.
– E qëndrueshme dhe e sigurt: TPE është e sigurt, e qëndrueshme dhe e lehtë për t'u pastruar, kështu që nuk keni pse të shqetësoheni.
– I personalizueshëm: Rio mund të pozicionohet në poza të ndryshme për t'iu përshtatur të gjitha dëshirave tuaja.

Sensualiteti realist: Materiali TPE lejon një prekje të gjallë dhe një përvojë sensuale që nuk do ta harroni.
– E qëndrueshme dhe e sigurt: TPE është e sigurt, e qëndrueshme dhe e lehtë për t'u pastruar, kështu që nuk keni pse të shqetësoheni.
– I personalizueshëm: Rio mund të pozicionohet në poza të ndryshme për t'iu përshtatur të gjitha dëshirave tuaja.

Matjet e trupit:

Kukull seksuale 145CM A-CUP e bukur E lezetshme | 19 vjet lartësi

Madhësia:

145cm


Kukull seksuale 145CM A-CUP e bukur E lezetshme | Bust 19 vjeçar

Gjoksi:

60cm

Kukull seksuale 145CM A-CUP e bukur E lezetshme | 19 vjeca cup

Madhesia e sytjenave:

Nje filxhan


Kukull seksuale 145 CM A-CUP e bukur E lezetshme | 19 vjet bel

taille:

62cm


Kukull seksuale 145CM A-CUP e bukur E lezetshme | 19 vit ijet

Hip:

83cm


Kukull seksuale 145CM A-CUP e bukur E lezetshme | 19 vjet goje

Thellësia e gojës:

8cm


Kukull seksuale 145CM A-CUP e bukur E lezetshme | 19 vjet vaginë

Thellësia e vaginës:

18cm


Kukull seksuale 145CM A-CUP e bukur E lezetshme | 19 vjet anus

Thellësia anale:

18cm


Kukull seksuale 145CM A-CUP e bukur E lezetshme | 19 vjet peshë

Pesha:

33kg


Aksesorët e mëposhtëm janë të disponueshëm vetëm për kukulla seksi me madhësi të plotë mbi 100 cm.
Nëse blini kukulla seksi me bust dhe kukulla seksi nën 100 cm, aksesorët e mëposhtëm nuk përfshihen.

Aksesorët: Parukë *1, Të brendshme seksi (Random në stil) *1, Batanije *1, Krehër *1, Ngrohje vaginale *1, Mjet për pastrimin e vaginës *1

222 - Kukulla e seksit të vërtetë
5 1 - Kukulla e seksit të vërtetë
Paketim i ngurtë

Paketim kartoni Kraft, i fortë dhe solid

Shkumë zbutës

Mbulesë amortizuese, rezistente ndaj goditjeve dhe rezistente ndaj lagështirës

6 2 - Kukulla e seksit të vërtetë
7 - Kukulla e seksit të vërtetë
Paketimi përfundimtar

Kuti bosh, asnjë
Informacion

Dorëzimi konfidencial

Transporti pa inspektim,
dërgesë konfidenciale

8 1 - Kukulla e seksit të vërtetë
9 1 - Kukulla e seksit të vërtetë
Mburoja e informacionit

Faturë korrier pa
informacione të ndjeshme

Mbrojtja e privatësisë

Korrieri nuk e di
Informacioni i mallrave

Shënim për blerësin

Ka disa pika që duhet t'i kushtoni vëmendje.

1. Kini kujdes që të mos lejoni që uji të hyjë në kryqëzimin mes qafës dhe kokës së kukullës. Ajo do të
lejoni që korniza metalike brenda të ndryshket. Pas përdorimit, mbajeni kukullën e seksit të thatë me pluhur.

2. Përdorni sapun antibakterial neutral, mos përdorni pastrues kimikë, veçanërisht për një seks TPE shkaktoni ndryshkjen e kornizës metalike brenda. Pas përdorimit, mbajeni kukullën e seksit të thatë me pluhur.

3. Mos ndani kurrë kukullën tuaj të seksit: Pak meshkujve u pëlqen të kënaqen me lëkundjet dhe treshe. 

4. Pas pastrimit të kukullës, ju lutemi përdorni një peshqir të thatë për të tharë ujin dhe thajeni natyrshëm, dhe më pas luani pluhur talk, ndaloni përdorimin e një tharëse flokësh për të tharë kukullën, e cila është materiali TPE në shkrirjen në temperaturë të lartë, do të bëjnë deformim.

Si të shmangni vdekjen

1, veshjet e poshtme përpiquni të vishni veshje me ngjyra të çelura, të bardha ose të vjetra.

2, rroba të reja përpiqen për të blerë cilësi të mirë, Taobao 10 juan lloji paketë e zonave të fatkeqësive ndotjes.

3, nëse nuk ka rroba të vjetra, gjendja ekonomike nuk ju lejon të blini rroba shumë të shtrenjta, atëherë rrobat e blera rishtazi ju lutemi lani rrobat ose detergjentin së pari 5 deri në 8 herë, nëse uji ngjyhet nuk ka më ngjyrë të dukshme, atëherë mund të po mendojnë të ndryshojnë kukullën.

4, rrobat përpiqen të mos shtypen nga pesha e vetë kukullës, ju lutemi kushtojini vëmendje kësaj pike.

5, ekziston rreziku i ndotjes së rrobave menjëherë pas marrjes së fotografive për të ndryshuar, zvogëloni kohën e kontaktit.

6, mund të konsideroni ta bëni kukullën të veshë çorape një-copëshe, të izoloni veshjet e jashtme. Ose pak leckë të lehtë ose letër restoranti në vendet ku veshja ka një stamp të ngushtë. Për shembull, në shumicën e bustit të pizhameve të errëta ka shirita tkurrje ku presioni është shumë më i lartë se vendet e tjera, por gjithashtu është veçanërisht i lehtë për t'u njollosur, këtë herë mund të përdorni një shami të bardhë ose një kanaçe restoranti.

*Pastroni trupin tuaj: – Para se të prekni një kukull seksi, sigurohuni që trupi juaj të jetë i pastër. Kjo mund të konfirmojë se ajo do të mbetet gjithmonë në lëkurën e saj të paprekur.

*Përdorni një lubrifikant të sigurt:- Sigurohuni që të përdorni lubrifikant me bazë uji. Lubrifikantët janë një pjesë thelbësore e zgjimit seksual. E bën vaginën gati për penetrim më të thellë dhe gjithashtu e bën të lehtë reduktimin e acarimit dhe fërkimit të lidhur.

*Mos e ndani kurrë kukullën tuaj të seksit: - Pak meshkujve u pëlqen të kënaqen me lëkundjet dhe lojërat treshe. Ndërsa fantazia mund të jetë tepër ngjallëse, realiteti mund të jetë pak i ndërlikuar, veçanërisht kur e bëni atë me kukulla seksi. Nëse një person tjetër kryen seks të pambrojtur me të njëjtën kukull që ju keni përdorur në mënyrë të njëpasnjëshme, kjo mund të shkaktojë probleme për të dy. Pra, është më mirë të përdorni prezervativ nëse jeni duke bërë seks me tre persona.

*Pas pastrimit të kukullës, ju lutemi përdorni një peshqir të thatë për të thithur ujin dhe thajeni natyrshëm, dhe më pas luani pluhur talk, ndaloni përdorimin e një tharëse flokësh për të tharë kukullën, e cila do të shkrijë materialin TPE në temperaturë të lartë. bëjnë deformim.

1. Qerpikët bien ose lëkura thyhet, mund të përdorni ngjitësin 502 për tu ngjitur. 

2. Me kalimin e kohës, grimi i kukullës mund të bëhet më i ndritshëm, ju mund të blini mjete për grimin e femrave për grimin e kukullave.

3. Për pyetje të tjera, ju lutemi kontaktoni shitësin.


Kërkim i Shpejtë i Koleksioneve Popullore

Zgjidhni vajzën ose djalin tuaj të preferuar nga më shumë se 2000 modeleproduktet e sugjeruara

Aksesorët e mëposhtëm janë të disponueshëm vetëm për kukulla seksi me madhësi të plotë mbi 100 cm. Nëse blini kukulla seksi me bust dhe kukulla seksi nën 100 cm, aksesorët e mëposhtëm nuk përfshihen.
Paketim i ngurtë

Paketim kartoni Kraft, i fortë dhe solid

Shkumë zbutës

mbulesë amortizuese,
rezistent ndaj goditjeve dhe lagështisë

Paketimi përfundimtar

Kuti bosh, asnjë
Informacion

Dorëzimi konfidencial

Transporti pa inspektim,
dërgesë konfidenciale

Mburoja e informacionit

Faturë korrier pa
informacione të ndjeshme

Mbrojtja e privatësisë

Korrieri nuk e di
Informacioni i mallrave


Shënim për blerësin

Ka disa pika që duhet t'i kushtoni vëmendje.

1. Kini kujdes që të mos lejoni që uji të hyjë në kryqëzimin mes qafës dhe kokës së kukullës. Ajo do të
lejoni që korniza metalike brenda të ndryshket. Pas përdorimit, mbajeni kukullën e seksit të thatë me pluhur.

2. Përdorni sapun antibakterial neutral, mos përdorni pastrues kimikë, veçanërisht për një seks TPE shkaktoni ndryshkjen e kornizës metalike brenda. Pas përdorimit, mbajeni kukullën e seksit të thatë me pluhur.

3. Mos ndani kurrë kukullën tuaj të seksit: Pak meshkujve u pëlqen të kënaqen me lëkundjet dhe treshe.

4. Pas pastrimit të kukullës, ju lutemi përdorni një peshqir të thatë për të tharë ujin dhe thajeni natyrshëm, dhe më pas luani pluhur talk, ndaloni përdorimin e një tharëse flokësh për të tharë kukullën, e cila është materiali TPE në shkrirjen në temperaturë të lartë, do të bëjnë deformim.

Si të shmangni vdekjen

1, veshjet e poshtme përpiquni të vishni veshje me ngjyra të çelura, të bardha ose të vjetra.

2, rroba të reja përpiqen për të blerë cilësi të mirë, Taobao 10 juan lloji paketë e zonave të fatkeqësive ndotjes.

3, nëse nuk ka rroba të vjetra, gjendja ekonomike nuk ju lejon të blini rroba shumë të shtrenjta, atëherë rrobat e blera rishtazi ju lutemi lani rrobat ose detergjentin së pari 5 deri në 8 herë, nëse uji ngjyhet nuk ka më ngjyrë të dukshme, atëherë mund të po mendojnë të ndryshojnë kukullën.

4, rrobat përpiqen të mos shtypen nga pesha e vetë kukullës, ju lutemi kushtojini vëmendje kësaj pike.

5, ekziston rreziku i ndotjes së rrobave menjëherë pas marrjes së fotografive për të ndryshuar, zvogëloni kohën e kontaktit.

6, mund të konsideroni ta bëni kukullën të veshë çorape një-copëshe, të izoloni veshjet e jashtme. Ose pak leckë të lehtë ose letër restoranti në vendet ku veshja ka një stamp të ngushtë. Për shembull, në shumicën e bustit të pizhameve të errëta ka shirita tkurrje ku presioni është shumë më i lartë se vendet e tjera, por gjithashtu është veçanërisht i lehtë për t'u njollosur, këtë herë mund të përdorni një shami të bardhë ose një kanaçe restoranti.

*Pastroni trupin tuaj: – Para se të prekni një kukull seksi, sigurohuni që trupi juaj të jetë i pastër. Kjo mund të konfirmojë se ajo do të mbetet gjithmonë në lëkurën e saj të paprekur.

*Përdorni një lubrifikant të sigurt:- Sigurohuni që të përdorni lubrifikant me bazë uji. Lubrifikantët janë një pjesë thelbësore e zgjimit seksual. E bën vaginën gati për penetrim më të thellë dhe gjithashtu e bën të lehtë reduktimin e acarimit dhe fërkimit të lidhur.

*Mos e ndani kurrë kukullën tuaj të seksit: - Pak meshkujve u pëlqen të kënaqen me lëkundjet dhe lojërat treshe. Ndërsa fantazia mund të jetë tepër ngjallëse, realiteti mund të jetë pak i ndërlikuar, veçanërisht kur e bëni atë me kukulla seksi. Nëse një person tjetër kryen seks të pambrojtur me të njëjtën kukull që ju keni përdorur në mënyrë të njëpasnjëshme, kjo mund të shkaktojë probleme për të dy. Pra, është më mirë të përdorni prezervativ nëse jeni duke bërë seks me tre persona.

*Pas pastrimit të kukullës, ju lutemi përdorni një peshqir të thatë për të thithur ujin dhe thajeni natyrshëm, dhe më pas luani pluhur talk, ndaloni përdorimin e një tharëse flokësh për të tharë kukullën, e cila do të shkrijë materialin TPE në temperaturë të lartë. bëjnë deformim.

1. Qerpikët bien ose lëkura thyhet, mund të përdorni ngjitësin 502 për tu ngjitur. 

2. Me kalimin e kohës, grimi i kukullës mund të bëhet më i ndritshëm, ju mund të blini mjete për grimin e femrave për grimin e kukullave.

3. Për pyetje të tjera, ju lutemi kontaktoni shitësin.

mesatare
0.0
(0)
0%
0%
0%
0%
0%
Komentet e përdoruesit (0)
Komente të tjera (0)

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt lejohen të paraqesin një përmbledhje.