166cm C-Cup Невина азиска TPE секс кукла | 21 година

2299 1349

Дали сте сакале?
 • Пакување без информации за кукла
 • Цените вклучуваат данок
 • Фабрички продажни места Пристапни цени
 • SSL заштита, безбедно плаќање (кредитна картичка)
 • DHL, Fedex или UPS
 • CE, FDA и RoHS тестирани

Прилагодете ја вашата кукла

Кога купувате, можете да ја изберете следнава конфигурација

Споредба

Внесете го кодот: HY50

€50 Попуст за нарачка вредност од €999

SKU: D46012

Ве молиме запомнете:

 • За комплетирање на куклите се потребни околу 2-5 дена.
 • Облеката за кукла е само за фотографирање и прикажување.
 • Комплет за изненадување: 1* перика, 1* ракавици, 1* чешел, 1* пумпа за чистење, 1* ќебе, 1* секси пижами, 1* грејна шипка.
 • Време на испорака: 12-18 дена за европските земји. Овие се само проценетите времиња на испорака и не го вклучуваат времето на производство. Не можеме да го гарантираме датумот на испорака.

Категории: , , , , , , , , , , , , , , ,

Ве молиме запомнете:

 • За комплетирање на куклите се потребни околу 2-5 дена.
 • Облеката за кукла е само за фотографирање и прикажување.
 • Комплет за изненадување: 1* перика, 1* ракавици, 1* чешел, 1* пумпа за чистење, 1* ќебе, 1* секси пижами, 1* грејна шипка.
 • Време на испорака: 12-18 дена за европските земји. Овие се само проценетите времиња на испорака и не го вклучуваат времето на производство. Не можеме да го гарантираме датумот на испорака.


Препорачуваме
<
>

Beschreibung коментар

Фото

Млада секс кукла

Прекрасен секс партнер

Преслатка љубовна кукла

мала секс кукла

Долга коса секс кукла

Секс кукла за тинејџери

Секс кукла за тинејџери

Секс кукла за тинејџери


Beschreibung

Мала секс кукла од ентузијазам од 100 сантиметри што не се пропушта

Ако барате висококвалитетна рамна града Либеспупен куклата со А-шолја од 130 cm од Fire Doll може да биде токму она што го барате. Оваа кукла нуди реален и нежен изглед, рачно изработен за да обезбеди највисок квалитет.

Куклата од 130 сантиметри има А-шолја, што значи дека има помали гради, што може да биде особено привлечно за многу љубители на кукли со рамни гради. Оваа кукла е внимателно дизајнирана за да обезбеди вистинско искуство и е направена од висококвалитетен материјал.

Деталите на оваа кукла се импресивни, од нежните црти на лицето до реално дизајнираните сексуални карактеристики. Можете да ја прилагодите куклата според вашите преференции, вклучувајќи ја бојата на косата, бојата на очите и бојата на кожата.

Со куклата на Fire Doll од 130 см A-шолја, можете да ги живеете вашите фантазии и да создадете интимна врска без сложеноста на вистинската врска. Оваа кукла нуди дискретна и висококвалитетна опција за возрасни кои бараат посебно искуство.

Мерења на телото:

Љубовта висина на куклата

големина:

166cm


Љубовна биста на кукла

Гради:

81cm

Сака големина на градник за кукла

Големина на градник:

Ц-куп


Љубов кукла половината

големина:

53cm


Љубов колковите за кукла

Колкот:

84cm


вистинска уста на кукла

Длабочина на устата:

13cm


Длабочина на Вагина

Длабочина на вагината:

18cm


Длабочина на анусот

Анална длабочина:

17cm


Љубов тежина кукла

тежина:

45kg


Следниве додатоци се достапни само за секс кукли со целосна големина над 100 см.
Ако купите секс кукли со торзо и секс кукли под 100 см, не се вклучени следните додатоци.

Додатоци: перика *1, секси долна облека (случаен стил) *1, ќебе *1, чешел *1, вагинална грејна шипка *1, алатка за чистење вагина *1

222 - мала секс кукла
5 1 - мала секс кукла
Цврсто пакување

Крафт картонска амбалажа, силна и цврста

Амортизер за пена

Обвивка за амортизација, отпорна на удари и отпорна на влага

6 2 - мала секс кукла
7 - мала секс кукла
Конечно пакување

Празна кутија, нема
Информации

Доверлива испорака

Испорака без инспекција,
доверлива испорака

8 1 - мала секс кукла
9 1 - мала секс кукла
Информативен штит

Курирска фактура без
чувствителни информации

Заштита на приватноста

Курирот не знае
Информации за товарот

Забелешка до купувачот

Има некои точки на кои треба да обрнете внимание.

1. Внимавајте да не дозволите водата да влезе во спојот помеѓу вратот и главата на куклата. Тоа би
оставете металната рамка внатре да 'рѓосува. По употреба, чувајте ја сексуалната кукла сува со пудра.

2. Користете неутрален антибактериски сапун, не користете хемиски средства за чистење, особено за секс со TPE предизвикајте 'рѓа на металната рамка внатре. По употреба, чувајте ја сексуалната кукла сува со пудра.

3. Никогаш не ја споделувајте вашата секс-кукла: Малкумина мажи сакаат да се оддаваат на лулање и тројки. 

4. Откако ќе ја исчистите куклата, ве молиме користете сува крпа за да ја исушите водата и да се исуши природно, а потоа играјте талк во прав, забранете ја употребата на фен за коса за сушење на куклата, што е TPE материјал при топење на висока температура, ќе направи деформација.

Како да избегнете умирање

1, Долната облека обидете се да носите светла, бела или стара облека.

2, нова облека се обиде да купи добар квалитет, Taobao 10 јуани пакет тип на загадување катастрофа области.

3, ако нема стара облека, економската ситуација не дозволува да се купи скапа облека, тогаш новокупената облека ве молиме измијте ја облеката или детергентот прво 5 до 8 пати, ако водата натопена веќе не е очигледна боја, тогаш може да се размислува за промена на куклата.

4, облеката обидете се да не биде притисната од сопствената тежина на куклата, ве молиме обрнете внимание на оваа точка.

5, постои ризик од извалкана облека веднаш по фотографирањето за да се промени, да се намали времето на контакт.

6, можете да размислите да ја направите куклата да носи едноделни чорапи, да ја изолирате надворешната облека. Или малку лесна ткаенина или хартија за ресторани на места каде облеката има тесен принт. На пример, во повеќето темни биста на пижами има ленти за собирање каде што притисокот е многу поголем од другите места, но исто така е особено лесен за дамка, овој пат можете да користите бело шамиче или хартија за ресторан внатре.

*Исчистете го телото: – Пред да допрете секс кукла, проверете дали вашето тело е чисто. Ова може да потврди дека таа секогаш ќе остане во својата недопрена кожа.

*Користете безбедно лубрикант: - Погрижете се да користите лубрикант на база на вода. Лубрикантите се суштински дел од сексуалната возбуда. Ја прави вагината подготвена за подлабока пенетрација и исто така го олеснува намалувањето на поврзаната иритација и триење.

*Никогаш не ја споделувајте вашата секс-кукла: - Малку мажи сакаат да се занимаваат со лулање и игра во тројка. Иако фантазијата може да биде неверојатно возбудлива, реалноста може да биде малку незгодна, особено кога тоа го правите со секс кукли. Ако друго лице има незаштитен секс со истата кукла што сте ја користеле последователно, тоа може да ви предизвика проблеми и на двајцата. Затоа, најдобро е да користите кондом ако имате секс со три лица.

*По чистењето на куклата, ве молиме користете сува крпа за да ја впиете водата и да се исуши природно, а потоа играјте талк во прав, забранете употреба на фен за коса за сушење на куклата, што ќе го стопи материјалот TPE на висока температура. направи деформација.

1. Трепките паѓаат или кожата се скрши, можете да употребите лепак 502 за залепување. 

2. Со текот на времето, шминката на куклата може да стане посветла, можете да купите женски алатки за шминка за шминката на куклата.

3. За други прашања, ве молиме контактирајте го продавачот.


Брзо пребарување на популарни колекции

Изберете ја вашата омилена девојка или момче од повеќе од 2000+ моделипредложени производи

Следниве додатоци се достапни само за секс кукли со целосна големина над 100 см. Ако купите секс кукли со торзо и секс кукли под 100 см, не се вклучени следните додатоци.
Цврсто пакување

Крафт картонска амбалажа, силна и цврста

Амортизер за пена

амортизирачка обвивка,
отпорен на удари и отпорен на влага

Конечно пакување

Празна кутија, нема
Информации

Доверлива испорака

Испорака без инспекција,
доверлива испорака

Информативен штит

Курирска фактура без
чувствителни информации

Заштита на приватноста

Курирот не знае
Информации за товарот


Забелешка до купувачот

Има некои точки на кои треба да обрнете внимание.

1. Внимавајте да не дозволите водата да влезе во спојот помеѓу вратот и главата на куклата. Тоа би
оставете металната рамка внатре да 'рѓосува. По употреба, чувајте ја сексуалната кукла сува со пудра.

2. Користете неутрален антибактериски сапун, не користете хемиски средства за чистење, особено за секс со TPE предизвикајте 'рѓа на металната рамка внатре. По употреба, чувајте ја сексуалната кукла сува со пудра.

3. Никогаш не ја споделувајте вашата секс-кукла: Малкумина мажи сакаат да се оддаваат на лулање и тројки.

4. Откако ќе ја исчистите куклата, ве молиме користете сува крпа за да ја исушите водата и да се исуши природно, а потоа играјте талк во прав, забранете ја употребата на фен за коса за сушење на куклата, што е TPE материјал при топење на висока температура, ќе направи деформација.

Како да избегнете умирање

1, Долната облека обидете се да носите светла, бела или стара облека.

2, нова облека се обиде да купи добар квалитет, Taobao 10 јуани пакет тип на загадување катастрофа области.

3, ако нема стара облека, економската ситуација не дозволува да се купи скапа облека, тогаш новокупената облека ве молиме измијте ја облеката или детергентот прво 5 до 8 пати, ако водата натопена веќе не е очигледна боја, тогаш може да се размислува за промена на куклата.

4, облеката обидете се да не биде притисната од сопствената тежина на куклата, ве молиме обрнете внимание на оваа точка.

5, постои ризик од извалкана облека веднаш по фотографирањето за да се промени, да се намали времето на контакт.

6, можете да размислите да ја направите куклата да носи едноделни чорапи, да ја изолирате надворешната облека. Или малку лесна ткаенина или хартија за ресторани на места каде облеката има тесен принт. На пример, во повеќето темни биста на пижами има ленти за собирање каде што притисокот е многу поголем од другите места, но исто така е особено лесен за дамка, овој пат можете да користите бело шамиче или хартија за ресторан внатре.

*Исчистете го телото: – Пред да допрете секс кукла, проверете дали вашето тело е чисто. Ова може да потврди дека таа секогаш ќе остане во својата недопрена кожа.

*Користете безбедно лубрикант: - Погрижете се да користите лубрикант на база на вода. Лубрикантите се суштински дел од сексуалната возбуда. Ја прави вагината подготвена за подлабока пенетрација и исто така го олеснува намалувањето на поврзаната иритација и триење.

*Никогаш не ја споделувајте вашата секс-кукла: - Малку мажи сакаат да се занимаваат со лулање и игра во тројка. Иако фантазијата може да биде неверојатно возбудлива, реалноста може да биде малку незгодна, особено кога тоа го правите со секс кукли. Ако друго лице има незаштитен секс со истата кукла што сте ја користеле последователно, тоа може да ви предизвика проблеми и на двајцата. Затоа, најдобро е да користите кондом ако имате секс со три лица.

*По чистењето на куклата, ве молиме користете сува крпа за да ја впиете водата и да се исуши природно, а потоа играјте талк во прав, забранете употреба на фен за коса за сушење на куклата, што ќе го стопи материјалот TPE на висока температура. направи деформација.

1. Трепките паѓаат или кожата се скрши, можете да употребите лепак 502 за залепување. 

2. Со текот на времето, шминката на куклата може да стане посветла, можете да купите женски алатки за шминка за шминката на куклата.

3. За други прашања, ве молиме контактирајте го продавачот.

Просек
0.0
(0)
0%
0%
0%
0%
0%
Коментари од корисниците (0)
Други коментари (39)

Само регистрираните клиенти кои го купиле овој производ имаат право да достават преглед.

Џон Чик
2022-07-26 16:18:59
Како „почетник“ на почетокот бев малку шокиран од тоа колку беше интензивно, но се чувствував многу удобно и супер меко. Бев многу среќен со тоа!
Изградете своја сопствена секс кукла
100CM Sweety E-Cup Млада секс кукла-Нова
Кира Кофи
2022-06-21 11:59:51
Го купив за мојот дечко кој живее далеку бидејќи не можеме да се гледаме толку често. Го пробавме за прв пат заедно и тој веќе не беше импресиониран и рече дека е „во ред“.
мастурбатор за гради
Секс кукла од 158CM СЕКСИ ТЕЛО- На залиха во Германија
Луо Ба Ер
2022-05-09 18:02:11
Куклите се многу реални и меки, а малите делови во внатрешноста даваат најдобра форма кога се вметнуваат. Бев малку скептичен за големината на двата отвори, ми изгледаа многу мали и тесни.
секс кукла ебам
148CM B-Cup Teen Young Love Doll-European Stock
Нео
2022-05-01 03:23:51
Посебна играчка која пренесува вистински чувства. ?
огромни големи гради
148CM F-CUP Секси вистинска кукла|Кукли со вистинска љубов
Светлата
2022-04-20 11:12:56
Веќе ја имам оваа серија на кукли... Дефинитивно препорачана, да ја држите во раце и да пружите убав момент, топло ви ја препорачувам. Чистењето најдобро се прави со помош на посебна глава за туширање за плакнење.
аниме секс кукли
Силиконски глава елфен секс аниме TPE фантазија секс кукла
Јаира Џеф
2022-04-06 18:54:00
Прво измијте се со топла вода со сапуница за да ги отстраните сите остатоци. Потоа на отворот беше нанесен лубрикант на база на вода и веднаш беше задоволувачко искуство.Потоа нарачав поголем модел за се да одговара.
Купете секс кукла
Кинески Хан-стил Бебе аниме вистинска кукла Евтини
Картон Лал
2022-04-06 16:15:44
И јас имам таква девојка и многу ја сакам. Им го подарив на моите двајца најдобри пријатели бидејќи не можеа да поверуваат колку е неверојатно. 5 ѕвезди затоа што ние тројца никогаш повеќе не би се откажале од тоа.
Loveубов кукла
Најдобра слатка мини секс кукла од 100 см
Сан Роман
2022-03-15 21:16:48
Бев малку скептичен со оглед на ниската цена, но куклата е добро направена и изгледа како на сликите. Отворот може лесно да се истегне и лубрикантот се чувствува многу реално кога се користи.
158CM F-Cup GE во стилот на секси гради Секс кукла-европски InventaIMG 2573
Секс кукла со тинејџерски секси гради 158CM J-Cup-European Inventa
Хо Меиџи У
2022-03-14 11:44:15
Ја врши својата „работа“ многу добро, многу реално и интензивно, нудејќи вкусна забава за добра вечер или продолжување. Многу лесен за нега, практичен, вреден и упорен, само не толку тивок, но тоа се компензира со сите други предности.
реални секс кукли
148CM F-CUP TPE Lovedoll|Секс со кукли
Кекештајн
2022-03-01 16:30:22
Барав кукла со рамни гради и наидов на неа, таа има се што сакам.......
Секс кукла со мали гради
100CM Најдобри секси кукли-изненадувачки попусти
Зироевич
2022-03-01 16:03:20
Вљубен сум во оваа кукла, квалитетот ги надминува моите очекувања, многу реален, вистинската големина, најсовршената што некогаш сум ја добил додека пазарувам.аниме секс кукла
аниме секс кукли
Секс-кукла од аниме од 80 см G-чаша
La Tong do
2022-02-28 19:47:48
Се најдобро, благодарам.
секс кукла живописна
157CM C-Cup Најдобра сексуална кукла TPE-Нов инвентар⚡
Бруто
2022-02-23 11:04:05
секс куклаПродавачот ми испрати е-пошта за да ги видам сликите од куклата пред испораката, многу задоволен од испораката. ?
Секс кукла за тинејџери
Љубовна кукла со рамни гради од 128CM - сега по специјална цена
Експејтон
2022-02-21 21:48:53
Ме интересираше само уште една кукла од 100 сантиметри, но продавачот ми рече дека е распродадена и ќе морам да барам нова.
AM001 12 - Реални кукли Германија
100CM вистински кукли Германија-Нова залиха
Де Шах Камбху
2022-02-18 19:08:44
Оваа набавка вредеше! Јас сум многу среќен со мојата одлука за купување! Изгледа многу реално и малите кукли се навистина кул ;) добро, што да напишам? Доволно се забавував со овој производ и никогаш не се разочарав ;) така да, дефинитивно го препорачувам овој производ.
Купете користена секс кукла
Демон секси аниме секс кукла Евтини
Херомечек
2022-02-17 15:19:15
Сега се што ни треба е модел со многу меки гради и добро поставена дупка :)
Секс кукла со мали гради
100CM Најдобри секси кукли-изненадувачки попусти
Кораш
2022-02-11 18:38:35
Здраво не е она што го очекував.
Секс кукла за тинејџери
Љубовна кукла со рамни гради од 128CM - сега по специјална цена
Вал Рахим
2022-02-11 09:51:18
Испораката беше многу брза и предметот беше како што е опишано, ви благодарам многу.
аниме секс кукли
80cm G-Cup аниме секс кукла Џин стил
Ха ха Хан
2022-02-07 15:58:38
Супер брза испорака и пријателски контакт за услуги на клиентите. Ви благодарам!
порно за секс кукли
148CM B-Cup СЕКСИ Мали гради Љубов Кукла-Во залиха во ЕУР
Пејпус
2022-02-05 16:44:20
Ја добив куклата, многу нежна кукла, многу ми се допаѓа. Веројатно ќе се вратам и ќе им го препорачам на моите пријатели.
еротски кукли
Евтини кукли од манга џуџиња од 100 см G-CUP
Братовиќ
2022-02-04 15:30:17
Испораката од Кина е нешто што не го очекував. Но, изгледа одлично. Купив торзо на Амазон претходно, но беше страшно. ;-)
торзо за секс кукли
Торзо од секс кукла со огромни гради од 71 см
Герт Нил
2022-02-01 20:25:44
Сè беше добро, брза испорака и продавачот беше многу добар.
секс кукли за жени
158cm E-CUP Азиски секс-љубовни кукли-На залиха во DE
Тенџере
2022-02-01 16:46:53
Брза обработка и брза испорака! Ви благодарам многу, порачав петок - доставена сабота, ќе им препорачам на моите пријатели.
љубовна кукла на надувување
100CM Sweety E-Cup Млада секс кукла-Нова залиха
Од север
2022-02-01 16:17:20
Како и обично, секој месец пробувам нова кукла и овој месец куклата потекнува hydoll, многу пријатно искуство.
секс ефтин
98CM C-CUP TPE Љубовна кукла| MINI евтини секс кукли
Т ромет
2022-01-31 18:33:02
Тоа беше пријатна трансакција! Брза испорака со GLS! Ви благодарам!
љубовна кукла на надувување
100CM Sweety E-Cup Млада секс кукла-Нова залиха
Велес
2022-01-21 05:23:23
Мали и слатки. Случајна жетва.?
торзо за секс кукли
Торзо од мини љубовна кукла B-Cup од 33 см
Рупеченко
2022-01-20 15:50:43
Само што го добив, толку е секси. Вљубена сум во неа и имам меки гради кои одлично ми прилегаат. ебачка аниме секс-кукла
аниме секс кукли
Секс-кукла од аниме од 80 см G-чаша
Кавалиер Ј
2022-01-18 12:53:15
Се беше супер! Сузан беше многу пријателска и тоа беше добро искуство.
манга секс кукла
125CM TPE Мини секс кукла со огромни гради
Ле Гранд
2022-01-17 16:01:14
Многу добра комуникација и задоволен сум од производите од кои добив hydoll купени. ??
силиконски секс кукли
148CM C-Cup тесни гради Љубов кукла-Во залиха во ЕУР
Малагија
2022-01-16 03:15:25
Чекав цел месец откако ја платив оваа кукла и не бев задоволен од брзината на испорака. Но, куклата има меки гради и гел текстура, што и јас сакав. ?
евтини љубовни кукли
100CM Секси TPE Teen Love кукла-изненадувачки попусти
Дојкулеску
2022-01-15 16:40:55
Супер брза испорака, многу добар контакт, ви благодарам многу.
https://www.hydoll.de/product/125cm-c-cup-sexpuppe-gunstige-puppen
Секс кукла од 125 см C-CUP| ТПЕ Љубовна кукла
Синоович
2022-01-13 16:55:53
Погледнав многу веб-страници кои продаваат кукли, но открив дека навистина ми се допаѓаат куклите од оваа продавница, па се обидов да купам една. Квалитетот и материјалите се одлични, а испораката беше брза. Неочекуван бонус!
секс кукла ефтина
68CM Прекрасна мини секс кукла- На залиха во Германија
во вредност од
2022-01-06 07:55:06
Се најдобро... Среќен повторно ????
постигне секс
Секс кукла со мали гради од 68 см во кинески стил❤НОВО❤
Вилаци Ким
2022-01-05 11:15:17
Сè беше совршено. Палци горе и голема сè е совршено. Голем палец нагоре и климање на одобрување. Палците нагоре и климање на одобрување.
секс ефтин
98CM C-CUP TPE Љубовна кукла| MINI евтини секс кукли
Волк
2022-01-04 12:41:11
Среќен сум што ја купувам мојата задоволна кукла овде.
Loveубов кукла
Најдобра слатка мини секс кукла од 100 см
Розенкројтс
2021-12-25 13:11:32
Брза испорака, сликите се добри како вистинските. Се беше супер.
добри секс кукли
Тинејџерски евтини кукли од 140cm B-Cup на залиха
Махдах
2021-12-18 12:00:12
Куклата беше подобра отколку што очекував. Но, не сум задоволен од времето на испорака, ми требаше повеќе од 1 месец!
Секс кукла за тинејџери
Најдобра сексуална кукла од 100 см
Палома М
2021-12-05 11:14:47
Куклата беше мала, помала отколку што очекував, и имаше нефункционална уста и без анус.
OV1ER AM005 11 - Мала секс кукла
68CM B-CUP Мала секс кукла- На залиха
Re et
2021-01-05 13:20:12
Ја сакав периката на сликата, но она што го добив беше навистина поинаква перика за која не бев многу среќна.
Секс кукла
100CM E-Cup Најдобра сексуална кукла TPE-Нова залиха